Aktualnie jesteś tutaj:     Strona Główna » Wymiana silnika
A A A

Wymiana silnika

Wymiana silnika w samochodzie nie jest już problemem. Profesjonalny warsztat samochodowy oferuje wymianę silnika na inny w przeciągu dwóch dni. Dbamy o to, by nasi klienci nawet nie odczuli niedogodności związanych z wymianą silnika.

W umówionym terminie i miejscu odbieramy od nich uszkodzony pojazd (spisując dokładny protokół odbioru) i transportujemy go naszą lawetą do warsztatu. Na czas wymiany silnika na nowy klient otrzymuje auto zastępcze. Może on również liczyć na korzystne ceny transportu, znacznie niższe od cen usług świadczonych przez komercyjne pomoce drogowe – 90gr/km

Wymiana silnika (Ford, Fiat, Renault, VW) zajmuje nam zazwyczaj nie więcej niż dwa dni. W umówionym terminie klient przyjeżdża do warsztatu odebrać swoje auto i jednocześnie oddać samochód zastępczy. Na miejscu można również skorzystać z ręcznej myjni.
Oferujemy duży wybór części nowych i używanych do różnych modeli samochodów (jesteśmy bezpośrednim importerem) oraz atrakcyjne ceny – nie tylko na wymianę silników, ale również na inne usługi. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami, dzięki czemu mamy pewność, że towar pochodzi z legalnego źródła. Na wykonane usługi i części udzielamy gwarancji (pisemnej) oraz każdorazowo wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Decydując się na wymianę silnika w warsztacie klienci mają pewność, że oddali swoje auto w ręce profesjonalnych mechaników z doświadczeniem. 

 
Wymiana silnika:
Wymiana silników
Obsługa flot i firm
Mechanika pojazdowa
Elektromechanika
Wulkanizacja
Usuwanie DPF / FAP
Serwis samochodowy
Import z USA
Lokalizacja:
33-335 Nawojowa, Starosądecka 52

Tel: +48 531 480 921, +48 531 480 920
Email: biuro@wymianasilnika.eu
Copyright by RSAutoService - All rights reserved    Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Polityki prywatności Cookies